Про нас

Хто ми?

Учбовий центр “Happy Kids” (англійська мова для дітей віком від 3-6 років)

  Учбовий центр “Happy Kids”, що працює у м. Львові з 2009 р. і успішно зарекомендував себе серед батьків і керівництва у 50 ДНЗ м. Львова, пропонує Вам свої послуги. Ми працюємо офіційно згідно ліцензії Департаменту освіти і науки обласної ради  м. Львова ( № 614754 від 31.10.2011 р.), а також Типових договорів про надання додаткових освітніх послуг згідно наказу МО України № 183 від 11.03.2002 р.

Ми пропонуємо цікаве навчання, що полегшить вивчення шкільної програми в майбутньому. В основі викладання лежить авторська програма “Методика викладання англійської мови віком від 3 до 6 років, що має реєстрацію в Державній службі авторської власності (Сертифікат  № 50364 від 19.07.2013 р. Державною службою інтелектуальної власності України). Автор програми Семенюк Інна Броніславівна.

Навчання здійснюється методом “занурення”, повністю англійською мовою, тобто діти вивчають англійську мову як другу рідну. Навчання відбувається в ігровій формі. Протягом уроку змінюється 10 видів діяльності. Отже, на уроці присутні пісні, рухливі ігри, іграшки, використання підручників видавництва “Longman”. Навчання – тематичне.

Ми гарантуємо знання 300-400 слів, 30 пісень і віршиків протягом року. Навчання відбувається в групах по 10-12 дітей, отже, забезпечується якісний підхід до кожної дитини. Тривалість уроку 30 хвилин двічі на тиждень у зручний для садочку час і приміщенні. Двічі на рік відбуваються відкриті уроки та заходи.

Якість навчання забезпечується кваліфікованими викладачами, які пройшли  стажування на базі і по методиці нашого центру.